Technologie informatyczne i telekomunikacyjne

O nas

Tworzenie to nasza pasja. Pochłania nas całkowicie dlatego jako firma zajmujemy się głównie tym, w czym jesteśmy najlepsi czyli dostarczaniem dedykowanego oprogramowania.

Zaczynaliśmy wiele lat temu od stron i portali internetowych. Następnie przyszedł okres realizacji projektów związanych z wymianą danych, integracją różnych systemów, komunikacją pomiędzy różnymi instytucjami i firmami. Problemy wielu firm z utrzymaniem i optymalizacją baz danych skłoniły nas do poszerzenia wiedzy w tym zakresie w celu wsparcia naszych Klientów. Wtedy właśnie otworzyły się dla nas obszary, którymi zajmujemy się do dziś. Wiedza z obszaru baz danych zaowocowała naszym zaangażowaniem w projekty hurtowni danych, a następnie naturalną ich konsekwencją czyli systemy raportowe i analityczne klasy Business Intelligence.

Wieloletnie doświadczenie w wielu obszarach ułatwia nam znacząco wywiązanie się z powierzonych nam zadań. Nasze oprogramowanie sprawdziło się wielokrotnie wykazując się nie tylko wydajnością, ale także i bezawaryjnością zarówno przy obsłudze ruchu chwilowego tj. akcje telewizyjne jak również w ciągłej pracy.

Prawdziwą perełką są nasze narzędzia, których głównym zadaniem jest zwiększenie efektywności poprzez automatyzację żmudnych i powtarzalnych procesów zbierania, przetwarzania i oczyszczania danych oraz przedstawiania ich w postaci raportów i analiz.

Uczestniczymy w realizacji projektów informatycznych na każdym ich etapie. Tworzymy oprogramowanie elastyczne otwarte na zmiany jakie przyniesie przyszłość.

Zapraszamy do współpracy.